Yhteystiedot

Täältä löydät Satakunnan työpajojen yhteystiedot. Paina otsikossa nähdäksesi lisätietoja.

Eurajoen kunnan nuorten työpaja Nosturi

Linnaintie 1 (Vanha paloasema), 27100 Eurajoki

Työ- ja yksilövalmentaja
Hanna-Leena Juhola
044 312 4272

Työ-ja yksilövalmentaja
Ilkka Ruonala
044 312 4269

Vapaa-aikakoordinaattori
Pirita Laivanen
044 312 4265

etunimi.sukunimi@eurajoki.fi

Euran kunta Nuorisopalvelut / Euran nuorten työpaja

Eurantie 185 (Vanha puhelinlaitos), 27500 Eura

Yksilövalmentaja
Taina Silkkola
p. 044 422 4856
taina.silkkola@eura.fi

Työvalmentaja
Arto Pelkonen
044 422 4857
arto.pelkonen@eura.fi

Harjavallan kaupunki

Annalankatu 8 (Vinnarin vanha koulu), 29200 Harjavalta

Työllistämistoiminnan päällikkö
Mari Lönnberg
044 4325 252

Sosiaaliohjaaja
Laura Rantahalvari
044 4325 236

Psykiatrinen sairaanhoitaja
Charlotta Molander
044 4325 253

Huittisten kaupunki / Huittisten nuorten työpaja

Selvinkatu 4 E, 32700 Huittinen
044 560 4335
044 560 4445
nuortentyopaja@huittinen.fi

Yksilövalmentaja
Anna Alanärä
044 560 4335

Työvalmentaja
Henry Honkonen
044 560 4445

Kankaanpään aikuiskoulutussäätiö Valtti työpaja

Asemakatu 7, 38700 Kankaanpää

Toiminnanjohtaja
Niina Veko
044 577 2119

Kokemäen kaupunki Nuorten Työpaja

Kilkunkatu 10, 32800 Kokemäki

Vastaava pajaohjaaja
Jaakko Kyläkoski
040 488 3964

Pajaohjaaja
Jorma Paavisto
040 488 6222

Pajaohjaaja
Hannu Pruuki
040 488 6234

Nakkilan kunnan työpaja

Satakunnantie 1, 29250 Nakkila

Sosiaaliohjaaja
Johanna Syysmäki
044 747 5837
johanna.syysmaki@nakkila.fi

Pomarkun nuorten työpaja

Työpajan valmentaja
Anni Vahlqvist
044 750 1193
anni.vahlqvist@pomarkku.fi

Porin työpajat

Veturitallinkatu 7, 28120 Pori

Työpajapäällikkö
Janne Suomala
044-701 1296

etunimi.sukunimi@pori.fi

Porin Sininauha ry. Porin seudun Valo-valmennushanke

Muistokatu 18, 28120 Pori
044 704 9400
info@porinsininauha.fi

Toiminnanjohtaja
Johanna Huhtala
040 720 5825
j.huhtala@porinsininauha.fi

Rauman kaupunki, Nuorten työpaja

Sinkokatu 1, 26100 Rauma

Valmennuskoordinaattori, työpajan esimies
Päivi Puska
040 180 9812
paivi.puska@rauma.fi

Rauman Seudun Katulähetys ry

Lyseokatu 7, 26100 Rauma

Toiminnanjohtaja
Janne Rantala
044 068 4947

etunimi.sukunimi@rskl.fi

Säkylän kunta, Nuotta nuorten työpaja

Yksilövalmentaja
Jaakko Halminen
044 7328 109
jaakko.halminen@sakyla.fi

Työvalmentaja
Nina Alanen
044 7328 167
nina.alanen@sakyla.fi

Satakunnan koulutuskuntayhtymä Kehitys- ja palvelutoiminta

PL 87, 32801 Kokemäki
Vaihde 040 199 4100
sataedu@sataedu.fi

Ulvilan kaupungin työpajat

Siltatie 2, 28400 Ulvila

Työpajojen esimies
Anne-Riitta Tuominen
0400 134 675

Yksilövalmentaja, Nuorten työpaja
Maarit Virtanen
0400 135 339
maarit.virtanen@ulvila.fi

Työhönvalmentaja
Taru Vaajamo
0400 134 794